ПРОДУКЦІЯ, ЯКУ МИ ПРОПОНУЄМО:

Микросферы

Оздоблювальні матеріали

 

Кам'яні шпалери

Пропонуються для швидкого і простого створення кам'яного рельєфу в інтер'єрі будинку та в реалізації архітектурного рішення по обробці фасаду під камінь. Продукт в точності передає текстуру природного каменю: мармур, граніт, травертин, сланець, онікс і ін.  


Фрески

Доступний кожному варінт готової єластичної фрески на гнучкому камені. Швидке виконання замовлення у поєднанні з легкістю монтажу дозволяє оздобити інтер'єр оселі на будь який вимагливий смак від класичного стилю до модерну та стилю лофт. Фреска на гнучкому камені виглядає дорого і має гарантований строк служби до 25 років.


 

Микросферы

Гнучкий клінкер

Ультралегка (4 кг/м.кв) альтернатива клінкерній плитці. Екологічна, стійка до вицвітання, морозостійка, клас горючсті - НГ. Приміняється для оздоблення зовнішніх і внутрішніх поверхонь стін. Має зовнішній вигляд натуральної клінкерної плитки і має здатність згинатися під будь-яким кутом. Випускається у вигляді окремих цеглинок або у вигляді готових модулів на стекловолоконной сітці, які наклеюються на поверхні цілими полотнами. Облицювання фасаду гнучким клінкером дає можливість для оздоблення клінкерною плиткою висотних будівель. Гнучкий клінкер - це економія часу і коштів на декорі.

Будівельна теплоїзоляція

Будівельна та промислова теплоізоляція

Тепла штукатурка

Легка, паропроникна, тепло- шумоізоляційна штукатурка на основі мікросфер та цементної суміші. Відражає ультрафіолетові та інфрачервоні випромінення. Рекомендована для зовнішнього та внутрішнього утеплення стін, стель, відкосів. Зберігає екологію дому, не горюча.


 Рідка теплоізоляція

Тонкошара відражаюча фінішна ізоляція на основі мікросфер у поєднанні з лакофарбовою продукцією. Утеплювач для зовнішніх та внутрішніх поверхонь стін, стелі, відкосів, балконів та лоджій. Покриття для металевих поверхонь має спеціальні антикорозійні добавки. Наноситься пензликом, валиком, розпилювачем, легко кольорується.


Мікросфери

Склянні полі мікронні кульки (0-500мкм), наповнені повітрям - легковагий наповнювач (50-125 кг/м.куб), що збільшує обсяг суміші та додає матеріалу нових тепло- шумоїзоляційних і вогнетривких властивостей. Піносфери виготовлені із природніх силікатів та мають полікамерну структуру. Всередині цих сфер утворена пінка зі скляних перегородок, яка забезпечує міцність на стискання, захист від руйнування камер та збільшує теплоїзоляційні  та відражаючі властивості мікросфер.

Мікросфери є наповнювачем в надлегкі бетони, теплоізоляційні та шумоїзоляційні матеріали, шпаклівки, грунтовки, мастики, лакофарбові та оздоблювальні матеріали, вогнетривкі матеріали, пластики, продукти на основі епоксидних, поліефірних та ін. смол, тампонажні матеріали, бурові розчини і т.д.

Супутні матеріали

Супутні матеріали

 

Клей для гнучкого каменю та фресок

ТМ "Чесний клей", виготовлений  на полімерній основі - це універсальний клей для наружнього та внутрішнього застосування, призначений для монтажу гнучкого каменю на поверхні: бетон, залізо, акрил, піноскло, цеглу, фінські блоки, Піноплекс і т.д.  Після висихання знебарвлюється.


 Клей для гнучкого клінкеру

ТМ "Чесний клей", виготовлений  на цементній основі - поєднує в собі два види матеріалів - клей та замазку для швів. Зменшує трудовитрати та кількість циклів при обробці швів. Здешевлює вартість на використанні матеріалів для монтажу плитки чи гнучкого клінкеру. Морозостійкий, екологічний, використовується для  внутрішнього та зовнішнього нанесення. 


 

Переваги нашої товарної лінії

Микросферы являются выгодным наполнителем, который увеличивает объем конечного материала и уменьшает его массу.
Отражающая теплоизоляция из силикатных микросфер и пеностекла дает хорошие показатели на тонких слоях. Таким образом, для утепления стен не требуется увеличивать слой теплоизоляции. Наши материалы экономят пространство помещений и средства на их утепление.
Гибкий камень «ТермоРон» является доступным аналогом натурального камня. Такой способ отделки снижает стоимость материала и расходы на работы по монтажу камня.

Застройщики и частные покупатели выбирают современные теплоизоляционные материалы, которые соответствуют европейским нормам. Это приводит к повышению безопасности и экономии на отоплении.

В весе, в обработке, в монтаже, в ремонте и уходе. Все материалы имеют низкий вес, они легко обрабатываются и не требуют специальных строительных навыков при монтаже. Отделка из гибкого камня обеспечивает водоотталкивающий и антистатический эффект обрабатываемой поверхности. В отличие от натуральных камней, уход за поверхностью из нашего материала не требует специальных средств. В случае необходимости гибкий камень легко отремонтировать.

Гибкий камень поможет создать Вам изысканный интерьер по доступной цене. С нашим материалом легко добиться совершенства в любом стилистическом варианте оформления помещения и воплотить в реальность любую творческую задумку. Каменные обои подходят для нанесения фресок – потрясающего варианта декорирования стен.

Сложная структура камня и фреска могут быть точно отражены на нашем гибком камне благодаря работе дизайнера. Специалист нарисует необходимое изображение, которое мы перенесем на облицовочный материал.

Про виробництво

ТОВ "Виробниче Об'єднання Мікросфери" успішно працює на ринках легких наповнювачів і теплоізоляційних матеріалів. Головна мета компанії - розробка та впровадження ефективних матеріалів нового покоління.
Наші технологій дозволяють отримати якісні продукти з поліпшеними технічними характеристиками і з більш широкою сферою застосування, відповідно до нових потреб ринку.
Основні напрямки діяльності компанії: виробництво мікросфер і систем будівельної та промислової теплоізоляції.
Ультралегкі силікатні мікросфери- сучасний наповнювач з природних матеріалів, застосовуваний для полегшення ваги, збільшення обсягу, зниження собівартості, а також для отримання додаткових термоізоляційних і вогнетривких властивостей матеріалів.
Теплоізоляційні штукатурки та стяжки легкі- екологічно чисті, дихаючі продукти із застосуванням мікросфер і мінеральних наповнювачів. Шар товщиною в 2 см. відражає 40% потоків теплових випромінювань.
Фінішні захисні покриття- ультратонка тепло- гідроізоляція на основі мікросфер. Шар товщиною 1мм. відражає 50% потоків теплових випромінювань. Застосовується в будівельному та промисловому ринках теплоізоляції.
Гнучкий камінь- універсальний декоративний і теплоізоляційний матеріал, що повторює структуру натурального каменю. Це ультратонкі, легкі і гнучкі стінові панелі на основі мікросфер. Відображає 50% потоків теплових випромінювань.
Термопанелі- готові до монтажу плити, що складаються з утеплювача, покритого захисним декоративним шаром з текстурою натурального каменю.

ПРОДУКЦІЯ
0
ОБ'ЄКТИ
0
ПОКУПЦІ
0
ВІДГУКИ
0

ТОВ "Виробниче Об'єднання Мікросфери" відкрите для співпраці

Наше виробництво має дилерські точки в багатьох містах України. Якщо Ви цінуєте якість і віддаєте перевагу сучасним технологіям виробництва, ми пропонуємо Вам взаємовигідні умови співпраці.
Щоб обговорити умови роботи, зв'яжіться з нами.

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВРОБІТНИЦТВА ДИЛЕРІВ!

Виробниче Об'єднання Мікросфери

ВІДГУКИ СПОЖИВАЧІВ

We’ve all heard how crucial it is to set intentions, goals and targets.
Powerful goals electrify us. Clear intentions energize and pull us forward.

ЦІНИ НА ПРОДУКЦІЮ

Прайс-лист

money 300 min

Про продукцію
Контакти

phone button 300 min

НАШІ КЛІЄНТИ

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4

НАШІ НОВИНИ

We’ve all heard how crucial it is to set intentions, goals and targets.
Powerful goals electrify us. Clear intentions energize and pull us forward.